Cechy naszych produków

iQ-Conference

iQ-Conference

Innowacyjny system wspierający organizację konferencji.

Autorski system wspomagania realizacji wydarzeń konferencyjnych, dzięki któremu uczestnicy konferencji, kongresów i szkoleń otrzymują zupełnie nowy wymiar uczestnictwa w wydarzeniach a organizatorzy profesjonalne środowisko zarządzania eventem. iQ-Conference wprowadza przełomowe - "chmurowe" podejście do modelu świadczenia tego typu usług dając radykalne efekty ekonomiczne w stosunku do obecnie dostępnych na rynku rozwiązań.

 • Kompleksowa obsługa rejestracji uczestników: różne scenariusze i formularze, płatności elektroniczne, automatyzacja rejestracji QR-Kody,
 • Multimedialna Interakcja z Uczestnikiem: aktywna agenda, podgląd i zapis slajdów prezentacji, zadawanie pytań, organizacja debat i głosowań - na urządzeniach mobilnych
 • Wsparcie organizatora: masowa korespondencja z uczestnikami, obsługa publikacji naukowych i recenzji, elektroniczna i automatyczna recepcja, ankietowanie, konkursy, follow-up, dystrybucja materiałów
Więcej informacji o systemie na dedykowanej stronie produktowej: http://iqconference.eu


iQ-Conference University Edition

iQ-Conference University Edition

Innowacyjny system wspierający prowadzenie wykładów.

Autorskie rozwiązanie pozwalające zaoferować studentom nowe możliwości wykorzystania swoich urządzeń mobilnych podczas uczestnictwa w zajęciach. System wspomaga elektroniczne prowadzenie notatek w oparciu o wyświetlane treści wykładu, aktywizuje poprzez Quizy i wejściówki, dystrybuuje materiały, sprawdza obecność. Nową funkcjonalnością jest połączenie transmisji multimedialnej do oddalonej sali wykładowej z interakcją przy zastosowaniu urządzeń mobilnych.

 • podgląd i zachowywanie obrazu prezentowanego na ekranie,
 • zadawanie pytań wykładowcy,
 • testy wiedzy, Quizy, Wejściówki.
Jeśli prowadzisz wykłady/zajęcia/szkolenia skontaktuj się z nami...
iQ-Survey and Messaging

iQ-Survey & Messaging

System Wielokanałowego Badania Satysfakcji Klientów

System pozwala zautomatyzować procesy badania satysfakcji klientów w oparciu o wykorzystanie różnych kanałów komunikacji (SMS, email, WWW, telefon). System integruje się z platformami globalnych dostawców usług telekomunikacyjnych przez co w optymalny kosztowo sposób można przeprowadzić badania na całym Świecie. Wyniki badań są standaryzowane i ujednolicane oraz udostępniane do analiz.

 • Obsługa kanałów ankietowych: SMS, email, WWW, telefon (IVR).
 • Integracja z globalnymi platformami telekomunikacyjnymi.
 • Zintegrowany, wielokanałowy system powiadomień i dostarczania informacji.
Jeśli chcesz powiadamiać lub ankietować klientów skontaktuj się z nami...
iQ-Public Portal

iQ-Public Portal

Portal e-usługowy wykorzystujący dynamiczne formularze.

Komplekssowe rozwiązanie portalu usług elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań świadczenia usług elektronicznych przez administrację publiczną. System pozwala w krótkim czasie uruchomić usługę publiczną i realizować ją zgodnie z prawem (elektroniczna skrzynka podawcza, elektroniczne doręczenia, podpis elektroniczny). Dzięki wykorzystaniu wbudowanego kreatora i edytora formularzy i wzorów dokumentów elektronicznych zgodnych ze standardem XForms wdrożenie nowych usług nie wymaga prac programistycznych.

 • Kreator i Edytor formularzy (XForms) i wzorów dokumentów elektronicznych (zgodnych z CRD)
 • Usługi: Elektronicznej Skrzynki Podawczej (UPO), Elektronicznych Doręczeń, Katalogu Usług Elektronicznych, Konta Interesanta
 • Integracja z ePUAP, wykorzystanie Zaufanego Profilu, otwarta architektura SOA.
Jeśli chcesz uruchomić usługę elektroniczną skontaktuj się z nami...
iQ-BPM Engine

iQ-BPM Engine

System Obsługi Procesów Biznesowych

Innowacyjne rozwiązanie do zarządzania procesami biznesowymi. Dzięki zastosowaniu autorskiej metodyki zarządzania procesami oraz komponentów opartych o sztuczne sieci neuronowe i algorytmy adaptacyjne możliwe jest wyeliminowanie kosztownej identyfikacji i analizy procesów. Wydajny silnik procesowy zapewnia skalowalną obsługę mocno obciążonych procesów. Zgodność ze standardami BPMN i BPEL pozwala na zachowanie otwartości rozwiązania oraz wykorzystanie wiedzy merytorycznej ekspertów w doskonaleniu procesów.

 • Samoidentyfikujące oraz samoorganizujące się procesy, sztuczne sieci neuronowe.
 • Wysoka wydajność, edytor ergonomicznych interfejsów użytkownika.
 • Zgodność z BPMN i BPEL.
Jeśli chcesz zarządzać procesami biznesowymi skontaktuj się z nami...
SharePoint Agreement Generator

SharePoint Agreement Generator

Generator umów oraz dokumentów opartych o szablony.

System wspomaga tworzenie umów oraz innej dokumentacji w oparciu o zarządzalne szablony oraz dane zgromadzone w rejestrach Microsoft Sharepoint Server. Platforma Microsoft Sharepoint Server służy jako źródło danych do wypełniania szablonów zaimplementowanych w MS Office. Dodatkowo użytkownik może samodzielnie edytować zawartość oraz zarządzać szablonami dokumentów. System jest przygotowany do uruchamiania na usłudze MS Office365 oraz MS Azure, dzięki temu do uruchomienia systemy nie jest wymagane posiadanie własnego Microsoft Sharepoint Server.

 • Generowanie dowolnych dokumentów opartych o szablony MS Office oraz dane w Microsoft Sharepoint Server.
 • Uruchamianie w oparciu o posiadany Microsoft Sharepoint Server lub jako usługa MS Office365 lub MS Azure.
 • Elastyczne zarządzanie rejestrami w MS SPPS oraz szablonami MS Office.
Jeśli chcesz efektywnie zarządzać dokumentami skontaktuj się z nami...
Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Skontaktuj się z nami